مشاوره و سفارش

خواص نخود

نخود به عنوان تقویت کننده ای خوب برای قلب، عضلات، سیستم ایمنی، ریشه مو و همین طور افزایش حافظه است.همچنین جهت درمان یبوست شدید، سرماخوردگی و سرفه، درد سینه و تنگی نفس، زردی، دردهای کلیوی و پوکی استخوان مفید است.نخود به عنوان یکی از نفاخ ترین حبوبات شناخته می شود به همین خاطر پیش از مصرف آن باید را به مدت 24 ساعت در آب خیساند و در طول این مدت چند بار آب را عوض کرد تا خاصیت نفخ آن کاهش یابد.

خواص لوبیا قرمز

همانطور که از نامش بر می آید؛ لوبیایی به رنگ قرمز است که به لوبیای کلیوی هم می گویند، شاید این نام به دلیل شکل این لوبیا باشد که شبیه کلیه می ماند ؛ شاید هم به دلیل خواص فوق العاده آن برای کلیه. لوبیا قرمز ادرار آور است و برای درمان سنگ کلیه و بیماری های دیگر دستگاه ادرار توصیه می شود. همچنین دارای خواصی مانند تمیز کننده روده ها، کاهش فشار خون، ضد سرطانی، تقویت کننده قلب، درمان یبوست و مفید برای افراد کم خون است.

خواص لوبیا سفید

که به لوبیا فلفلی هم مشهور است، اثر بسیاری برای کاهش قند خون دارد. همچنین در درمان یبوست، مشکلات قلبی، کم خونی، تنظیم کننده فشار خون و ضربان قلب است. لوبیا سفید برای بیماران دیابتی بسیار مفید است و برعکس برای کسانی که به بیماری نقرس یا مشکلات اسید اوریک مبتلا هستند، مضر است.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع حبوبات

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه ما

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید