یزد استفاده از لامپ ال ای دی 20 وات در مهمانیها ممنو اعلام کرد

مصرف لامپ ال ای دی 20 وات برابر کمتر از لامپ های کم مصرف معمولی و 9 برابر کمتر از لامپ های رشته ای است: در نتیجه صرفه جویی زیادی و استهلاک سریع سرمایه اولیه می شود.

راندمان نوری LED ها در آزمایشگاه حدود 90 لومن بر وات است و برخی از محصولات تا 150 وات می رسند. برخلاف هالوژن که بین 20 تا 25 لومن بر وات می رسد.

نور LED تأثیر بسیار کمتری بر محیط زیست دارد:

لامپ های LED کاملاً قابل بازیافت و زیست محیطی هستند: آنها برخلاف لامپ های فلورسنت حاوی جیوه یا سایر مواد سمی نیستند و از طرفی عمر طولانی آنها باعث صرفه جویی در مواد اولیه می شود که در واقع، برای برابری با طول مدت یک لامپ LED، تولید 20 لامپ رشته ای ضروری است.

با تغییر روشنایی سنتی خود به LED، به سرعت صرفه جویی در قبض برق خود را خواهید دید.

چیز وجود دارد که باعث می شود روشنایی LED به عنوان سبزترین و سازگارترین گزینه برای محیط زیست در نظر گرفته شود:

1. مصرف برق کم

2. عمر مفید طولانی لامپ های LED

لامپ ال ای دی 20 وات

گزارشی از وزارت انرژی ایالات متحده، نوع روشنایی را با تأثیرات زیست محیطی آن مقایسه کرده است، و ما می توانیم تفاوت روشن روشنایی LED را در مقایسه با روشنایی سنتی درک کنیم:

در این مطالعه، آنها به مصرف انرژی، عمر مفید، اثرات زیست محیطی تولید و دفع زباله، اثرات زیست محیطی مواد خطرناک مورد استفاده در مونتاژ لامپ های LED، لامپ های فلورسنت (CFL) و لامپ های رشته ای پرداختند.

نتایج انرژی مورد نیاز برای ساخت لامپ، حمل و نقل آن، کارکردن محصول به مدت 20000 ساعت و در نهایت تخریب دستگاه را در نظر گرفت.

اگر مصرف انرژی یک واقعیت آشکار است که از نقطه نظر اقتصادی باید در نظر گرفته شود، انتخاب صحیح فناوری روشنایی برای به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی نیز کلیدی است. به عنوان مثال، ساخت و دفع فناوری روشنایی بر منابع طبیعی و اکوسیستم تأثیر می گذارد، بنابراین باید آنها را مورد توجه قرار داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.