نوزاد رها شده در سطل زباله پلاستیک توسط دادستان تعیین تکلیف شد

چارلز هریسون که در سال 2018 درگذشت، مخترع سطل زباله پلاستیک نامیده می شود هریسون یک آمریکایی آفریقایی تبار بود که برای سیرز کار می کرد.

او بیشتر به خاطر اختراع View-Master که برای کودکان برای مشاهده تصاویر سه بعدی طراحی شده است، شناخته شده است اما هریسون اختراع سطل زباله پلاستیکی خود را یک نوآوری بسیار مهم می دانست.

هریسون در جایی که روی طراحی سطل زباله پلاستیکی کار می کرد و آن را بسیار استادانه طراحی می کرد، و جابجایی آن آسان بود همانطور که روی چرخ ها طراحی شده بود، هریسون خود را از طریق اختراعات مختلف مانند: ماشین چمن زنی و ریش تراش شارژی ثابت کرد.

مدیر هریسون مصمم بود سطل زباله پلاستیکی هریسون را آزمایش کند.

از آنجایی که او فکر می کرد ممکن است این اختراع کارساز نباشد، اما پس از اینکه شرکت (Sears) اختراع او را تبلیغ کرد، افراد زیادی از سطل زباله پلاستیکی استفاده کردند و سطل زباله پلاستیکی آخرین محصول در خط مونتاژ (Sears) شد.

سطل زباله پلاستیک

سطل زباله های پلاستیکی انواع مختلفی دارند.تا به امروز سطل زباله های فلزی همچنان مورد استقبال برخی افراد قرار گرفته است.در واقع با وجود سادگی اختراع، سطل زباله یکی از مهم ترین اختراعات در طول سالیان به شمار می رود.

به منظور محافظت از محیط زیست در برابر خطر پخش زباله، مکان های عمومی مانند پارک ها اغلب دارای محل دفن زباله هستند تا مردم را تشویق کنند که زباله ها را در خیابان ها نریزند و در محل تعیین شده قرار دهند.

در انگلستان، اولین محل دفن زباله در سال 1875 پس از میلاد معرفی شد این ظرف برای جمع آوری خاکستر زباله استفاده می شد و ده سال طول کشید تا ایالات متحده از محل دفن زباله استفاده کند.

با شروع شهر نیویورک در ایجاد یک سیستم مدیریت زباله در سال 1914 پس از میلاد، سوزاندن زباله ها شروع شد توسط گاری های اسبی جمع آوری شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.