مصرف زیتون پرورده اصفهان موجب سفید شدن پوست در خانم ها می شود

روغن زیتون بکر فیلتر نشده حجاب عموماً از نظر ترکیبات فنلی غنی‌تر است و در میان برخی از مصرف‌کنندگان و سرآشپزهایی که ظاهر مادی را به‌عنوان شاخصی از طعم و عطر و طعم بالاتر قضاوت می‌کنند، محبوب است.

سرآشپزان معمولا در ایران از زیتون پرورده اصفهان در کنار انواع منو غذایی خود سرو می کنند که قیمت بالایی نیز دارد.

با این حال، روغن تصفیه نشده می‌تواند تحت فرآیندهای تخمیری قرار گیرد و در نتیجه برخی از عیوب حسی ظاهر شوند.

در حال حاضر، از تولید نفت کدر در مقیاس بزرگ جلوگیری می شود زیرا به دلیل ته نشین شدن بقایای جامد و آب، پایداری محدودی دارد و در نتیجه کیفیت آن کاهش می یابد و نقص حسی ظاهر می شود.

یک گام مهم بین زیتون خرد کردن و جداسازی جامد-مایع “مالاکساسیون” است. این فرآیند برای تولید روغن زیتون بکر خاص است و شامل مخلوط کردن آهسته خمیر زیتون در دمای نسبتاً بالا (احتمالاً بیش از 28 درجه سانتیگراد برای جلوگیری از اکسیداسیون بیش از حد) است.

زیتون پرورده

این فرآیند با هدف ترویج ادغام قطرات چربی انجام می شود تا بازده استخراج بالاتری در سانتریفیوژ بعدی به دست آید. همچنین از نظر تشکیل ترکیب با طعم فنلی و طعم بسیار مهم است، زیرا اکثر واکنش های اکسیداسیون لیپید در طول مالاکسیشن، با تشکیل ترکیبات معطر و تغییر چشمگیر ترکیب ترکیبات فنلی انجام می شود.

تأثیر هر یک از این مراحل بر طعم EVOO در پاراگراف های زیر گزارش شده است. شرح مفصلی از تجهیزات مختلف موجود برای استخراج روغن زیتون در کتابی که اخیراً توسط Peri (2014) منتشر شده گزارش شده است.

که تمام جنبه های مربوط به شرایط فرآوری و تجهیزات کارخانه زیتون را پوشش می دهد. خواننده همچنین می تواند به کلودوو و همکاران مراجعه کند.

برای اطلاعات در مورد مراحل تولید در رابطه با اجزای فعال زیست فعال و استراتژی های جدید برای توسعه گیاهان پیوسته.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.