مزایای پنجره های نوساز

همانطور که در بالا ذکر کردیم، اولین و مهمترین فرصت برای اصلاح مشکلات ساختاری موجود و بالقوه است تا پنجره های جدید شما بیشترین کارایی را داشته باشند و بازده سرمایه گذاری شما را به حداکثر برسانند.

با وجود اینکه ممکن است کمی بیشتر هزینه داشته باشد، پنجره تک جداره upvc ساخت و ساز جدید بیشترین هزینه را برای شما فراهم می‌کنند.

در واقع، اگر پنجره‌های فعلی شما در وضعیت بدی هستند، استفاده از پنجره‌های جایگزین می‌تواند به اندازه نصب پنجره‌های جدید هزینه داشته باشد.

در اینجا یک مثال از یکی از مشتریان ما آمده است:
ما خانه‌ای را برای مشتری که می‌خواست ظاهر آن را کاملاً تغییر دهد بازسازی کردیم: نمای دیواری جدید، پنجره‌ها و ایوان. وقتی دیوار را باز کردیم و پنجره چوبی سنتی دکوری طبقه اول را در جلوی خانه بیرون آوردیم، یک شکاف سه اینچی در اطراف همه آنها کشف کردیم.

پنجره ها حتی میخکوب نشده بودند و با برداشتن تریم بیرون ریختند. با جایگزینی آنها با پنجره های ساختمانی جدید، ما توانستیم از ایمن بودن آنها اطمینان حاصل کنیم و با استفاده از پنجره های بزرگتر و عایق اسپری فوم، شکاف ها را پر کنیم.

اگر صاحب خانه از پنجره‌های جایگزین استفاده می‌کرد، خانه دارای شکاف‌ها و پنجره بین کابینت ناایمن بود که بعداً باعث ایجاد مشکلات مخرب و گران می‌شد.

اگر به دنبال تغییر ظاهر خانه و افزودن ارزش بیشتر هستید، ساخت و ساز جدید راه خوبی است زیرا می توانید سبک پنجره و تزئینات اطراف آنها را تغییر دهید تا ظاهری تازه و جذاب برای خانه خود ایجاد کنید.

برای اینکه انتخاب آسان‌تر باشد، پنجره پی وی سی دوجداره جدید ساختمانی با سبک‌ها، متریال‌ها و رنگ‌های بیشتری نسبت به پنجره‌های جایگزین، به راحتی در دسترس هستند.

 • منابع:
  1. Pros and Cons of Replacement Windows vs. New Construction Windows
 • تبلیغات: 
  1. مواردی در مورد انجیر خشک و نحوه خشک کردن آن
  2. مردی با پد سلولزی یک خانه جنگلی بسازد
  3. استفاده از کودهای معدنی در طبیعت
  4. کشف یک تن شمش طلا در 50 متری زیر زمین

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.