مردی که لامپ مهتابی لوله ای می خورد در گینس ثبت شد

چندین دهه پیش، مردم مجبور بودند برای صرفه جویی در مصرف انرژی، چراغ اتاق ها یا وسایل برقی را خاموش کنند و با این حال، حتی در آن زمان، توسعه محصولات صرفه جویی در انرژی به طور فعال انجام شد و پس از مدتی لامپ های کم مصرف به عموم ارائه شد.

امکان کاهش قبوض انرژی به دلیل جذب حداقلی منبع در هنگام درخشش دستگاه وجود دارد.

لامپ های کم مصرف

طبق آمار، لامپ مهتابی لوله ای در هر سوم آپارتمان در روسیه نصب می شود. این محبوبیت به دلیل تعداد زیادی از ویژگی های سودمند است:

توزیع نرم و یکنواخت نور در اتاق، به ویژه در مقایسه با لامپ های رشته ای.

در مورد دوم، درخشش توسط یک رشته تنگستن رشته‌ای ساطع می‌شود، و نه بیشتر، مدل‌های بهبودیافته در تمام قسمت‌های آن می‌درخشند.

لامپ مهتابی لوله ای

از نظر علمی ثابت شده است که توزیع یکنواخت نور در یک آپارتمان، خستگی انسان را کاهش می دهد و همچنین تأثیر مفیدی بر زمینه احساسی آن دارد.

راندمان نوری بالا، نشانگرها چندین برابر بیشتر از لامپ های رشته ای آنالوگ قدیمی هستند و بیشتر انرژی مصرف شده به نور تبدیل می شود، اگر در مورد لامپ رشته ای صحبت کنیم، 90٪ از منبع مصرفی صرف حفظ دمای عملیاتی مطلوب رشته تنگستن می شود.

با توجه به اینکه وسایل برقی را می توان در وسایل روشنایی شکننده نصب کرد، انتقال حرارت کوچک روی سقف های کشسان نصب می شود که بوم آن از قرار گرفتن در معرض دمای بالا می ترسد.

عمر طولانی، از 6 تا 15 هزار ساعت سوزاندن مداوم.

طیف گسترده ای از رنگ های درخشان مانند گرم، طبیعی و روز وجود دارد.

فقط توجه داشته باشید لامپ های سوخته باید به درستی دور ریخته شوند و نباید در ظروف زباله ریخته شوند.

عمر مفید بستگی به نحوه استفاده دارد و بهتر است از نصب لامپ های کم مصرف در اتاق هایی که نور اغلب روشن یا خاموش می شود خودداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.