مردی که با خمیر دندان کرست ضد پوسیدگی زیباترین تابلوها را خلق می کند

با این حال خمیر دندان کرست ضد پوسیدگی، یکی از مواد شیمیایی است که به عنوان سمی طبقه بندی می شود و یک نگرانی عمده برای سلامت عمومی است و در واقع، مصرف بیش از حد فلوراید می تواند باعث ایجاد بیماری های خاصی شود، یا حداقل، عواقب مضری بر بدن ما داشته باشد.

به طور خاص، فلوئوروزیس دندانی با ظاهر شدن لکه هایی بر روی سطح دندان آشکار می شود، همچنین، فلوئوروزیس استخوان شامل تغییر در ساختار استخوان‌ها می‌شود که شکننده‌تر و شکننده‌تر می‌شوند.

فلوراید اضافی همچنین می تواند باعث ایجاد کلسیفیکاسیون شود و در نهایت، مصرف بیش از حد فلوراید، ایجاد تجمع در بدن ما، می تواند باعث مسمومیت شود (اختلالات عصبی-روانی، گوارشی، ریتم قلب و غیره).

اقدامات ساده برای جلوگیری از فلوراید اضافی در بدن

از خمیر دندان طبیعی استفاده کنید و از دهانشویه ای استفاده کنید که حاوی فلوراید نباشد و سپس مراقب رژیم غذایی خود باشید تا بیشتر از عقل مصرف نکنید و در عین حال از نمک (فلوراید) سوء استفاده نکنید و در نهایت، از مکمل های فلوراید خودداری کنید مگر اینکه کاملاً ضروری باشد (توصیه پزشک).

آیا می خواهید خمیر دندان کاملی داشته باشید که حساسیت دندان را از بین ببرد و در برابر مشکلات مختلف سلامت دهان محافظت کند؟

خمیردندان های چند فایده Sensodyne به تمیزی و سلامت دندان های شما کمک می کنند.

خمیر دندان کرست ضد پوسیدگی

مسواک زدن دندان های خود با هر یک از خمیردندان های ما دو بار در روز باعث تسکین دائمی حساسیت و محافظت در برابر درد ناشی از دندان های حساس می شود.

همچنین می‌توانید محصولاتی را انتخاب کنید که نفس را خوشبو می‌کنند، به جلوگیری از تجمع جرم، حذف پلاک و سلامت لثه‌ها کمک می‌کنند و در عین حال لکه‌ها را برای سفیدتر کردن دندان‌هایتان از بین می‌برند.

نگاهی به طیف وسیعی از خمیردندان های محافظ کامل ما برای درمان حساسیت دندان و سایر مسائل بیندازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.