مردی با پالتو مردانه از جنس پوست گرگ کودک خود را از سرما نجات داد

با بارش برف در فلوریدا و دمای هوا در امتداد ساحل شرقی بسیار زیر صفر، نیاز به یک پالتو مردانه اصفهان خوب هرگز بیشتر از این نبوده است.

گرمای بدن شما می‌خواهد به اتمسفر سرد برود این فقط یک ترمودینامیک ساده است اما یک ژاکت زمستانی خوب می‌تواند از فرار آن جلوگیری کند، حتی زمانی که دما به سطوح یخ زدگی “گرداب قطبی” یا “طوفان بمب” برخورد کند.

در مقطعی از بشریت، خز و پوست حیوانات بهترین گزینه ما بود آنها عایق‌های خوبی هستند و ظاهر خنک «شمال از دیوار» را می‌دهند.

اکنون، ما روش‌های کارآمدتری برای بطری‌سازی در گرمای بدن داریم اما این فرآیند خرید گرم‌کننده‌های زمستانی را گیج‌کننده کرده است که مملو از استانداردهای متناقض و اصطلاحات مخصوص صنعت است. قیمت پالتو پوست گرگ مردانه بسته به جنس و کیفیت عالی که دارد بسیار پر طرفدار است. در اینجا راهنمای پیدا کردن ژاکت مناسب است.

پالتو مردانه

در کت زمستانی به دنبال چه چیزی باشیم
در حالی که معیارهایی وجود دارد که می توانید از آنها برای راهنمایی خرید ژاکت زمستانی خود استفاده کنید، یک ژاکت کامل برای مطابقت با نیازهای همه وجود ندارد.

وودی بلکفورد، معاون طراحی جهانی لباس‌های ورزشی کلمبیا، می‌گوید: «برخی افراد گرم و برخی دیگر سرد می‌دوند. قیمت پالتو مردانه با توجه به نوع پارچه، رنگ و طرح آن بستگی دارد.

عوامل دیگری نیز وجود دارد، مانند میزان فعال بودن شما. برای ایستادن در ایستگاه اتوبوس هر روز به کت زمستانی متفاوتی نسبت به دویدن بیرون نیاز دارید.»

تقریباً هر ژاکت زمستانی دارای سه جزء اصلی است: پوسته بیرونی، پرکننده عایق و آستر. در اینجا تفکیک هر قطعه آورده شده است.

پر کردن
تقریباً هر قطعه از تجهیزات زمستانی برای ارائه عایق خوب طراحی شده است. چیزهایی که در کت‌های زمستانی پیدا می‌کنید تقریباً مانند چیزهای فایبرگلاس صورتی و خش‌دار که دیوارهای خانه‌تان را پوشانده‌اند کار می‌کنند: نخ‌ها یا رشته‌های مواد مجزا، جیب‌های کوچکی ایجاد می‌کنند که هوای گرم را به دام می‌اندازند. خرید پالتو چرم زنانه ارزان به دلیل قیمت مناسب آن در بازار از فروش بسیار خوبی برخودار است. بلک‌فورد می‌گوید: «شما در حال ایجاد یک محیط کوچک در اطراف بدن خود هستید.

 • منابع:
  1. Everything you need to know about winter jacket tech
 • تبلیغات: 
  1. پیشرفت چشمگیر بخش مراقبت های بهداشتی هند
  2. خیار یکی از گیاهان علفی می باشد
  3. اجاق گازها میتوانند نیتروژن تولید کنند
  4. رقابت عجیب ایلان ماسک و استیو جابز در اقتصاد جهانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.