لامپ شمعی کم مصرف عامل مرگ نوزادی که به زردی مبتلا بود

لامپ شمعی کم مصرف که با سوکت های نازک و ضخیم طراحی شده اند، انرژی الکتریکی را به نور تبدیل می کنند و نور زیبایی را ارائه می دهند.

در محصولات لامپ شمعی که جایگزین های رشته ای و LED مانند لامپ های کلاسیک را ارائه می دهند، قسمت شیشه ای دارای شکل تخم مرغی، نور شمع و شعله مانند است.

نور تولید شده به دلیل شکل خاص خود به گونه ای متفاوت پخش می شود و در نتیجه ظاهری به گونه ای می شود که گویی شمعی در محیط می سوزد.

با این حال، این اثر کاملاً به شدت نور دستگاه حباب شمع بستگی دارد و به عبارت دیگر، لامپ های شمعی با وات کم نور ضعیفی ایجاد می کنند، بنابراین فرم لامپ بارزتر خواهد بود.

با این حال، لامپ های شمعی که نور با شدت بالا تولید می کنند، اطمینان حاصل می کنند که منطقه کاملاً روشن است و ظاهر نور شمع رخ نمی دهد.

لامپ شمعی کم مصرف

در حالی که گزینه های معمولی مانند سفید، زرد و نور روز در انواع لامپ شمعی E14، E27 ارائه می شود، مواردی نیز وجود دارند که می توانند چراغ های چند رنگی را در طرح های نسل جدید لامپ های شمع شکل ایجاد کنند.

مدل‌های لامپ شمعی ال‌ای‌دی هوشمند E14، E27 که بخشی از سیستم‌های خانه هوشمند هستند، از 16.2 میلیون تن رنگ پشتیبانی می‌کنند، بنابراین کاربران تصمیم می‌گیرند که با کدام تن یا با کدام اثر محیط روشن شود.

این لامپ های شمعی که با کنترل از راه دور نیز به کاربران ارائه می شود، علاوه بر اپلیکیشن، قابلیت تنظیم نور نیز دارند و این اجازه می دهد تا شدت نور در محیط با توجه به شرایط تنظیم شود.

در طرح های کلاسیک، طرح های حباب شمعی شفاف و حباب شمعی کهربایی رنگ توجه زیادی را به خود جلب می کنند.

این قسمت شیشه ای است که به رنگ کهربایی در لامپ های کهربایی رنگ معروف به لامپ شمعی روستایی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.