قیمت خرید و فروش با کیفیت ترین زرشک به صورت عمده

زرشک میوه درختچه ای با ارتفاع ۱ تا ۵ متر است که برگ های پهن و بیضی و همیشه سبز؛ میوه ای به رنگ قرمز و ترش مزه دارد که علاوه بر مصارف خوراکی مصرف دارویی نیز دارد. قیمت زرشک خشک پلویی عمده را باید از عمده فروشان این محصول جویا شد.

قیمت خرید و فروش با کیفیت ترین زرشک به صورت عمده

زرشک دونه اناری برند اتحاد با بهترین کیفیت در کشور

زرشک دونه اناری برند اتحاد با بهترین کیفیت در کشورکشور ما بزرگترین تولید کننده زرشک قرمز بوده و رتبه ی اول جهان را در این زمینه دارد که علاوه بر کاشت در باغ ها این درختچه به صورت خودرو در کوه ها می روید.

در کشور ما سه نوع زرشک موجود است؛ زرشک پفکی، دانه اناری و زرشک کوهی که به زرشک ارگانیک معروف است.

زرشک دانه اناری در مهرماه برداشت می شود و سپس بدون جدا کردن دانه های آن جلوی نور خورشید پهن می شود اما مدام آنها را زیررو رو می کنند تا از خراب شدن آن جلوگیری شود و محصول یکدستی به دست بیاید.

بعد از خشک شدن زرشک، آن را در معرض باد قرار می دهند تا شاخه و برگ های اضافه جدا شود سپس تا زمان فراوری و بسته بندی در کارتن هایی بدون پلاستیک قرار می دهند.

زرشک دونه اناری به خاطر کیفیتش نسبت به بقیه قیمت کم تری دارد اما به خاطر قیمت پایین در بازار جهانی تقاضای فراوانی دارد.

آخرین قیمت به روز انواع زرشک صادراتی

آخرین قیمت به روز انواع زرشک صادراتیهمانطور که گفته شد کشور ما اولین تولید کننده زرشک در دنیا است که حدود ۹۵ درصد نیاز جهانی را تامین می کند.

انواع زرشک اعلا در کشور ما تولید می شود که قیمت آن بستگی به کیفیت و مرغوبیت و رنگ آن متفاوت است.

موارد مصرف زرشک فراوان است اما می توان به چند نمونه از آن اشاره کرد؛ استفاده از زرشک برای پلو که زرشک پلو در میان همه ی ایرانیان محبوب است، مربا و سس و ترشی زرشک و آب زرشک نمونه هایی از آن ها است.

هر سه گونه زرشک که به آنها اشاره شد برای صادرات خوب و مناسب است اما اکثر افرادی که زرشک صادراتی با قیمت مناسب می خواهند بهترین گزینه زرشک دانه اناری است.

زرشک قیمت مناسب، زرشک دانه اناری است که از لحاظ قیمت و کیفیت به خاطر مناسب بودن صادرات بیشتری دارد.

فروشگاه فروش ویژه بهترین زرشک پفکی در تهران

فروشگاه فروش ویژه بهترین زرشک پفکی در تهرانزرشک پفکی به خاطر کیفیت بالای آن و داشتن رنگ قرمز ۲ تا ۶ ماه بعد از برداشت محصول زمان می برد تا به بازار عرضه شود.

تولید زرشک پفکی با زرشک دونه اناری بسیار متفاوت است بدین ترتیب که ابتدا شاخه های جدا شده زرشک را همانند تولید کشمش که انگور را آویزان می کنند زرشک را نیز در مکانی به دور از نور خورشید و هوای گرم آویزان می کنند که این نوع خشک کردن باعث رنگ قرمز بسیار خوب زرشک می شود.

تا به اینجا به خاطر داشتن زرشک با رنگ قرمز و کیفیت بالا مراحل با هم فرق داشت اما بعد از این مراحل و خشک شدن زرشک بقیه ی مراحل را همانند زرشک دانه اناری ادامه می دهند.

زرشک پفکی به خاطر مرغوبیتش از بهترین نوع زرشک برای صادرات به حساب می آید. برای خرید زرشک پفکی می توانید به بازار و فروشندگان آن مراجعه کنید همچنین به تولید کننده نیز می توانید مراجعه کنید.

صادر کنندگان زرشک خشک به صورت عمده و ارزان

صادر کنندگان زرشک خشک به صورت عمده و ارزانفروشندگان زرشک خشک تولید کنندگانی هستند که اگر این محصول را خود به کشورهای دیکر صادر کنند سود بیشتری نصیب آنها می شود.

اما اکثرا زرشک توسط واسطه ها و شرکت ها به صورت عمده خریداری می شود و بعد از بسته بندی در وزن های مختلف به کشورهای مقصد صادر می شود.

صادرات میوه زرشک توسط کشورمان حدودا به سی کشور جهان انجام می شود به همین خاطر می توان گفت تامین بیشترین نیاز جهانی به زرشک توسط تولید کنندگان ایرانی انجام می شود.

صادرات این محصول به کشورهایی از قبیل: انگلستان، آمریکا، کانادا، آلمان، هلند و به بسیاری از کشورهای دیگر است.

هر سه نوع زرشک  صادراتی نیز دارای درجه ۱ و ۲ است که علاوه بر نوع صادراتی بر اساس مرغوبیت و میفیت درجه بندی می شوند.

علاوه بر صادرات زرشک به صورت خشک شده کنستانتره این محصول نیز صادر می شود.

برای صادرات بیشتر این محصول تولیدکنندگان نیازمند حمایت هایی از طرف دولت هستند تا بتوانند محصول خود را با نام یک شرکت و برند معتبر و در بسته بندی های مناسب به خریداران عرضه کنند.

از سال های قدیم مردم کشور ما از خواص زرشک آگاهی داشته اند و این باعث مصرف این محصول هم در غذاها و نوشیدنی و هم برای درمان برخی از بیماری ها مورد استفاده آنها قرار گرفته است.

برای صادرات بیشتر و کسب درآمد زیاد از صادرات زرشک یکی از بهترین راه ها شناساندن زرشک و خواص بسیار مفید آن به مردم سایر نقاط جهان است تا آنها را ترغیب به خرید هر چه بیشتر این محصول بکنیم.

نمایندگی پخش بهترین نوع زرشک

نمایندگی پخش بهترین نوع زرشک برای خرید انواع زرشک کوهی می توانید به تولید کنندگان و نمایندگی های پخش این محصول مراجعه کنید؛ خرید از نمایندگی ها و مراکز پخش باعث می شود محصولی با کیفیت را بدون واسطه و با قیمت مناسب خرید کنید.

برخی نمایندگی ها نیز به فروش زرشک پلویی می پردازند مثلا برای خرید زرشک پفکی اعلا می توانید به نمایندگی زرشک پفکی مراجعه کنید و محصولی درجه یک خرید کنید.

برای خرید زرشک با لیست آخرین قیمت مناسب راهکار دیگر مراجعه به مرکز خرید زرشک در شهرها است چونکه حتما قیمت این مراکز با سایر خرده فروش ها تفاوت زیادی خواهد داشت.

هر کسی بسته به توان مالی و ذائقه خود می تواند زرشک مصرفی خود را خرید کنید و درجه ۱ یا دو بودن آن بسته به توان مالی هر شخص فرق دارد.

تجارت مستقیم زرشک با تخفیف ویژه در بازار

تجارت مستقیم زرشک با تخفیف ویژه در بازارزرشک صادراتی خشک را می توان از تجار مشغول در این زمینه خرید کرد زیرا افرادی که چندین سال است در این زمینه فعالیت می کنند اطلاعات دقیقی در زمینه قیمت روز زرشک و کیفیت انواع آن دارند.

افراد مشغول در زمینه تجارت زرشک امروزه در فضای مجازی نیز به فروش این محصول مشغول شده اند تا از این طریق محصول خود را به افراد بیشتری نشان داده و فروش خود را افزایش دهند.

ویژگی و مشخصات زرشک پفکی برند اتحاد

ویژگی و مشخصات زرشک پفکی برند اتحاد همانطور که قبلا اشاره کردیم زرشک پفکی اعلاترین و با کیفیت ترین نوع زرشک است و آن هم به دلیل نوع خشک کردن آن است که تلاش می شود رنگ و کیفیت محصول عالی باشد.

برای خرید زرشک پفکی مراجعه به بازار زرشک مرغوب خیال شما را برای خرید یک محصول با کیفیت راحت خواهد کرد.

برندهای مختلفی زرشک اعلای پفکی را در بسته بندی های کوچک برای مصارف خانگی به فروش می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.