فروش فندق های بسته بندی به نرخ کارخانه

فروش فندق بسته بندی به صورت با پوست و مغز شده به نرخ کارخانه در سایت بازار خشکبار و آجیل ایران انجام می گیرد. خریداران می توانند در این بازه زمانی، خرید فندق بسته بندی شده را نرخی فوق العاده انجام دهند.

فندق یکی از ده ها آجیلی است که زمستان و تابستان نداشته و همیشه و در همه حال کیفیت های مختلفی از آن قابل خریداری است. در مراکز فروش خشکبار و آجیل، فروش فند های بسته بندی و فله به نرخ کارخانه انجام می شود که فرصت خوبی است برای داشتن خریدی ارزان و موفق.

در دسترس ترین مرکزی که امکان خرید فندق های بسته بندی شده را با قیمتی ارزان برای مشتری فراهم ساخته، سایت بازار خشکبار و آجیل ایران است که سال های زیادی از فعالیت آن در بازار مجازی می گذرد.

درباره فندق چه می دانید؟

فروش فندق های بسته بندی

چیزی که بارها و بارها راجع به آن صحبت شده، اهمیت مصرف فندق در برنامه غذایی روزانه است. به جرات می توان گفت اگر روزانه چیزی حدود 20 عدد فندق تازه مصرف کنید، هیچگاه به بیماری های سخت و سرطان هایی نظیر سینه، پروستات و … دچار نخواهید شد.

درباره ارزش غذایی فندق می توان چنین گفت:

 1. روغن اسید اولئیک
 2. پروتئین
 3. کربوهیدرات
 4. ویتامین ها
 5. املاح ضروری

لازم به ذکر است که 20 عدد فندق دارای:

 • 176 کالری
 • 17 گرم چربی
 • 5 گرم کربوهیدرات
 • 4 گرم پروتئین
 • 2 گرم آب

می باشد.

فروش فندق های بسته بندی و فله

در مراکز فروش آجیل و خشکبار، نه تنها فروش فندق شور بسته بندی شده و استاندارد در وزن های مشخصی انجام می شود، بلکه افراد می توانند خرید فندق را به صورت فله ای و در حجم بالاتر هم خریداری کنند.

اما به خاطر استاندارد ها و نکات بهداشتی، خرید فندق های بسته بندی بیشتر توصیه می شود.

فروش فندق های بسته بندی به دو صورت انجام می گیرد:

 • فندق های با پوست
 • فندق های مغز شده و بدون پوست

از نظر قیمتی، قیمت فروش فندق های بسته بندی مغز شده بیشتر از با پوست آن است.

نرخ فروش فندق در بازار

فروش فندق های بسته بندی

اکثر مراکز فروش خشکبار و آجیل در بازار، عاملان فروشی هستند که خود فندق بسته بندی را با قیمتی ارزان تر از تولید کننده خریداری کرده و با قیمتی کمی بالاتر در اختیار مشتری و مراجعه کننده قرار می دهند.

اگر تمایل دارید که انواع فندق را با نرخ کارخانه تهیه کنید، سری به سایت بازار آجیل و خشکبار ایران بزنید.

این سایت یک سایت قوی در حوزه فروش فندق خام با نرخ کارخانه بوده که دیگر آجیل ها را هم می توان هم به صورت فله و هم بسته بندی از آن تهیه نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.