فروش با کیفیت ترین نخود ارگانیک با قیمت عالی در کشور

خرید و فروش نخود از قدیم الایام در بین مردم رواج داشته است. اکثر مردم مناطق جنوب شرقی آسیا غذاهایی را طبخ می کنند که در بیشتر آن ها نخود به کار رفته است. این ماده جزو دسته حبوبات به حساب می آید و به دلیل فیبر بالایی که دارد به پاکسازی دستگاه گوارش و کاهش قند خون و کلسترول کمک میکند.

امروزه کارخانجات مختلفی نخود بهاره کرمانشاه را به صورت عمده از مزارع کشاورزی خریداری می کنند.

اقدامات مختلفی مانند پاک سازی و غیره بر روی آن انجام می دهند و در بسته بندی های متنوع و مناسب به بازار عرضه می کنند. در ادامه برای اطلاع پیدا کردن از قیمت نخود ارگانیک و روش های خرید نخود آبگوشتی با قیمتی مناسب و ارزان با ما همراه باشید.

فروش با کیفیت ترین نخود ارگانیک با قیمت عالی در کشور

نمایندگی فروش نخود تازه درجه یک

نمایندگی فروش نخود تازه درجه یک

نخود ارگانیک درجه یک به نخودهایی می گویند که دارای دانه بندی یکسان و عاری از هرگونه ناخالصی باشند. به طور کلی نخود ها از لحاظ سایز بندی به چند گروه تقسیم بندی می شوند که نخود های سایز ۸، ۹ و ۱۰ جزو نخود درجه یک محسوب می شوند. این سایز نخود ها به دلیل کیفیت بالا بیشتر برای صادرات به کشورهایی مانند عراق استفاده می شوند و به دلیل درشت بودن دانه بندیشان مشتری پسند هستند.

نخودهایی که سایز ۵، ۶ و ۷ اند. دارای دانه بندی ریز تری نسبت به نخود درجه یک هستند و بیشتر برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت خرید و فروش این نخود ها نیز نسبت به قیمت نخود درجه یک مناسب تر است. اصولا به این سایز نخود ها نخود درجه ۲ می گویند که بیشتر در بازار های داخلی یافت می شوند.

تولید کننده نخود که اقدام به خرید نخود و پاک سازی و بسته بندی آن می کند، برای فروش محصولات خود چندین نمایندگی پخش نخود در مناطق مختلف تاسیس می کند تا این نمایندگی ها واسطه اصلی کارخانه و مشتری شوند و محصولات را با قیمتی ارزان تر  از قیمت های موجود در بازار به خریداران عرضه کنند.

فروش بهترین نخود برند اتحاد با تخفیف باور نکردنی

فروش بهترین نخود برند اتحاد با تخفیف باور نکردنیبا توجه به مصرف بالای نخود در ایران و همچنین میزان زیاد صادرات آن لازم است تا تولید کنندگان اصلی نخود در ایران میزان تولید خود را افزایش دهند تا بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان در خارج و داخل کشور باشند.

حال از آنجا که در مناطق مختلفی به  تولید نخود مشغول هستند شاهد تفاوت در قیمت ها و کیفیت هایی که وارد بازار می شوند هستیم و این تنوع ممکن است کمی در انتخاب مشتریان تردید ایجاد کند.

می توان نمونه برند بهترین نخود ممتاز کرمانشاه خوراکی را به نخود کرمانشاه اختصاص داد.

این برند با همکاری تولید کنندگان اصلی نخود و کشاورزان، نخود درجه یک را با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می کند.

این مجموعه فعال ترین بازار خرید در ایران است که هر ساله محصولاتش را به صورت مستقیم و بدون واسطه به سراسر ایران عرضه میکند و به همین دلیل قیمت محصولات این برند نسبت به سایر محصولات مشابه مناسب تر و ارزان تر است.

خرید بدون واسطه نخود با قیمت شگفت انگیز

خرید بدون واسطه نخود با قیمت شگفت انگیزاگر به دنبال خرید نخود با قیمتی ارزان تر از قیمت بازار هستید، بهتر است به مراکزی مراجعه کنید که محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسانند. معمولاً این مراکز را می‌توانید در بازارهای عمده فروشی نخود و حبوبات پیدا کنید.

این مراکز، نخود فلافلی را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشاورزان خریداری می کنند و قیمتی که برای فروش  این محصولات در نظر می گیرند بسیار پایین تر از قیمت های موجود در بازار است زیرا همانطور که می دانید از زمانی که محصولی در کارخانه تولید می شود و تا زمانی که به دست مشتری برسد چندین واسطه در این مسیر وجود دارد که این واسطه ها نقش اساسی در افزایش قیمت محصولات را دارند.

شما با خرید کردن از این مراکز  فروش بدون واسطه، واسطه ها را حذف می کنید و محصول را با قیمتی پایین تر از سایر محصولات مشابه خریداری می‌کنید. از آنجایی که نخود تولید شده در ایران دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی نسبت به سایر نخود های موجود در بازار هست لذا در کشور های خارجی نیز طرفداران خاص خود را دارد.

عرضه مستقیم انواع نخود صادراتی

عرضه مستقیم انواع نخود صادراتیاز آنجایی که نخود تولید شده در ایران در بازار اسم و رسم دارد، مشتریانی در خارج به خرید این محصول دل بستند و سالانه مقدار زیادی از نخود تولید شده ایرانی به کشورهای خارجی صادر می شود. لذا به همین دلیل برخی تولید کنندگان مراکزی را فقط به هدف تولید انواع نخود صادراتی تاسیس کرده اند.

همانطور که می دانید در کشورهای خارجی به بهداشت و تنوع در بسته بندی  محصول اهمیت فراوانی می دهند.

لذا این مراکز پس از برداشت نخود از مزارع کشاورزی، آن ها را به دقت پاکسازی می‌کنند و کاملا به صورت بهداشتی سنگ ریزه ها و ناخالصی های موجود در بار نخود را جدا میکنند. پس از عملیات پاکسازی و جداسازی ناخالصی ها نخودها را در بسته بندی های مناسب قرار می دهند و به عرضه کننده‌های نخود صادراتی تحویل می دهند.

فروشگاه فروش عمده ای محصولات حبوباتی

فروشگاه فروش عمده ای محصولات حبوباتیهمانطور که میدانید فروشگاه هایی وجود دارد که به بازار عمده فروشی حبوبات معروف هستند این فروشگاه ها محصولات را به صورت عمده از درب کارخانه خریداری می‌کنند و همچنین محصولات کارخانه را به صورت عمده به مشتریان خاص خود می فروشند که قیمت  این محصولات نسبت به محصولات موجود در بازارهای خرده فروشی، مقداری پایین تر است و آن هم به دلیل این است که در روند فروش این محصول، واسطه ای وجود ندارد و محصول به صورت مستقیم از درب کارخانه خریداری شده است.

شما نیز برای خرید عمده نخود می توانید به این مراکز مراجعه کنید. این فروشگاه‌ها علاوه بر نخود بسته بندی شده  نخود را به صورت فله ای نیز می‌فروشند. قیمت نخود فله ای نسبت به قیمت نخود بسته بندی شده کمی پایین تر است آن هم به دلیل این است که در فرآیند تولید نخود فله ای عملیات هایی که بر روی نخود بسته بندی شده انجام می گیرد صورت نمی گیرد.

ارائه بهترین قیمت نخود اعلا در کشور

ارائه بهترین قیمت نخود اعلا در کشوراز بین تولید کنندگان نخود تولید کنندگانی هم وجود دارند که خودشان دارای زمین های کشاورزی برای کشت نخود هستند. بدین ترتیب دیگر احتیاجی به خرید نخود از کشاورزان را ندارند. لذا این امر باعث می شود که سود هزینه خرید نخود از کشاورزان دیگر بر روی محصول نهایی محاسبه نشود و محصول نهایی با قیمت مناسب تر و پایین تر در اختیار مشتریان قرار گیرد.

این تولید کنندگان هنگام کشت نخود تمام اصول و نکات مهم کشاورزی و کشت نخود را رعایت می‌کنند در نتیجه نخود حاصل شده از روی این زمین ها دارای بالاترین کیفیت و مرغوبیت است.

فروش بدون واسطه نخود از درب کارخانه

فروش بدون واسطه نخود از درب کارخانهاگر شما فروشنده اصلی نخود هستید و می خواهید محصول خود را با پایین ترین قیمت به صورت عمده خریداری کنید تا بتوانید با بهترین روش خرید آن را با قیمت مناسب در فروشگاه خود به مشتریان بفروشید، بهتر است بدون واسطه از درب کارخانه خرید خود را انجام دهید و یا از طریق سایت اینترنتی فروش محصولات کارخانه موردنظر، سفارش خود را به صورت مستقیم ثبت کنید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.

دلیل قیمت‌های بالایی که در مشاهده می‌کنیم این است که در مسیر تولید نخود تا رسیدن آن به دست مشتری، چندین واسطه وجود دارد که همانطور که واضح هست این واسطه ها نقش اساسی در بالا رفتن قیمت محصولات را دارند، لذا شما با خرید مستقیم از درب کارخانه، این واسطه ها را حذف می کنید و محصول خود را با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت های موجود در بازار خریداری می‌کنید و از خرید خود نهایت لذت را می برید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.