عجیبترین لامپ زنون جنسیس که در دنیا تولید می شوند

لامپ زنون جنسیس به دلیل قدرت روشنایی و هزینه خرید بسیار پایین‌تر نسبت به منبع هالوژن، از محبوبیت زیادی برخوردار بود. با این حال، لامپ‌های ال‌ای‌دی که وارد بازار خودرو شده‌اند، به‌ویژه به دلیل جنبه زیست‌محیطی‌شان، رانندگان بیشتری را به خود جلب کرده‌اند.

در واقع، لامپ های LED عمر بسیار طولانی دارند و بسیار قدرتمند روشن می شوند. علاوه بر این، LED نور سفید طبیعی را ارائه می دهد که اغلب توسط رانندگان ترجیح داده می شود.

مانند زنون، LED گرم نمی شود و نور قابل توجهی ارائه می دهد. با این حال، مصرف آن کمتر از زنون است، بنابراین اگر می خواهید مصرف خود را به حداقل برسانید، ترجیح داده می شود.

اگر از طرفداران تیونینگ هستید، زنون بیشتر برای شما مناسب است، زیرا به شما امکان می دهد وسیله نقلیه خود را شخصی سازی کنید و با چراغ های آبی قدرتمند خود آن را بیشتر نمایان کنید.

لامپ زنون جنسیس

بهترین گاراژ را برای تعویض چراغ های جلو پیدا کنید:

آیا می توانیم لامپ زنون را روی یک چراغ جلو معمولی قرار دهیم؟

هنگامی که می خواهید لامپ های زنون را روی چراغ های جلو معمولی خود نصب کنید، لازم است تنظیماتی را انجام دهید و ابتدا، در صورت نصب کیت زنون روی چراغ های جلوی معمولی، باید از سازگاری خودرو خود اطمینان حاصل کنید.

به عنوان یک قاعده کلی، توصیه نمی شود که سیستم روشنایی اصلی خودرو خود را تغییر دهید، حتی اگر این دلیلی برای بازدید متقابل از معاینه فنی نباشد.

اگر یک لامپ زنون، LED یا هر وسیله روشنایی متفاوت دیگری نصب می کنید، باید یک فرم تأیید از DRIRE (اداره منطقه ای صنعت، تحقیقات و محیط زیست) برای تأیید تأیید و استفاده از آن در خودروی شما داشته باشد.

لازم به ذکر است اگر آنها را نصب نکنید، در صورت بازرسی با خطر جریمه مواجه می شوید زیرا دید شما در جاده، به خصوص در حضور یخبندان و برف، بهینه نخواهد بود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.