در صابون بیوتی لوپ سفید از گیاهان متفاوت استفاده شده است

خواص صابون خاکستری

صابون خاکستری ضد حساسیت است، به این معنی که حاوی مواد حساسیت زا کمتری نسبت به صابون های رنگی و معطر است. بنابراین، به ویژه برای پوست های حساس، ظریف، مستعد تحریک و آلرژی توصیه می شود.

نکته مهم این است که صابون بیوتی لوپ سفید خاصیت ضد باکتریایی دارد، اما ملایم است، زیرا بر عملکرد تعادل هورمونی بدن تأثیر نمی گذارد و بر فلور باکتریایی مفیدی که روی پوست هر انسانی یافت می شود، تأثیر نمی گذارد.

بنابراین، برای اهداف ضد عفونی کننده، شستن دست ها در درجه اول با صابون خاکستری توصیه می شود.

همچنین با خواص تسکین دهنده و تسکین دهنده مشخص می شود، بهبود بریدگی های جزئی و زخم های چرکی را تسریع می بخشد که اثر ضد باکتریایی آن به آن کمک می کند. ورم و التهاب پوست را تسکین می دهد.

برای بهداشت صمیمی بعد از زایمان توصیه می شود، زیرا بازسازی پوست را تسریع می کند، تحریک نمی کند و از عفونت های باکتریایی جلوگیری می کند. هیچ چیز مانع از استفاده منظم آن برای بهداشت صمیمی به جای لوسیون های رایج نیست.

از صابون خاکستری نیز می توان برای مراقبت از مو استفاده کرد. فلس های آنها را باز می کند که باعث تقویت عملکرد مواد مغذی موجود در ماسک ها و شامپوها می شود.

با این حال، ارزش این را دارد که مراقب باشید، زیرا مراقبت نادرست می تواند به خشک شدن رشته ها کمک کند، بنابراین به یاد داشته باشید که به طور مرتب از ماسک ها و نرم کننده های مرطوب کننده استفاده کنید. صابون خاکستری پتاسیم در مبارزه با شوره سر عالی عمل می کند.

صابون خاکستری اغلب برای شستن دست، لکه بر و برای شستن لباس های کودکان استفاده می شود، در اینجا بیشتر به شکل تکه های صابونی است که مادران و مادربزرگ های ما می شناختند و دوست داشتند. از صابون خاکستری برای تمیز کردن برس های آرایش نیز استفاده می شود.

صابون خاکستری به پوست دست آسیب نمی رساند و در حین شستن دست می تواند به رفع تغییر رنگ، میخچه و ضخیم شدن پوست کمک کند.

صابون خاکستری – مزایا و معایب

صابون خاکستری گاهی اوقات می تواند منجر به خشکی پوست شود، به خصوص هنگامی که برای شستن صورت استفاده می شود. بلافاصله پس از استفاده، به یاد داشته باشید که پوست را با یک پد پنبه ای آغشته به تونیک پاک کنید و یک کرم مرطوب کننده روی صورت بمالید.

در مورد استفاده از آن برای شستن مو و استحمام دست و پا نیز وضعیت مشابه است. استفاده از نرم کننده یا ماسک روی رشته ها و کرم مرطوب کننده روی پوست دست و پا ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.