خمیر ماستیک می تواند از نشتی سد های بزرگ جلو گیری کند

ما درزگیرهای سیلیکونی یا همان خمیر ماستیک را داریم که همگی بسیار موثر هستند. در واقع، ما پرداخت بیشتر از این را توصیه نمی کنیم مگر اینکه یک لوله بسیار بزرگ بخرید.

درزگیر همه منظوره Wickes قیمت بسیار خوبی دارد و در انتخابی از شفاف، سفید، مشکی، قهوه ای یا خاکستری عرضه می شود ما انواع شفاف را آزمایش کردیم.

کاربرد از طریق تفنگ کارتریج است و پوشش 11 متری را با استفاده از مهره 6 متری ارائه می دهد. درزگیر سیلیکونی برای استفاده داخلی و خارجی مناسب است و همچنین ضد آب و مقاوم در برابر قالب است.

خمیر

استفاده از آن آسان است و چسبندگی عالی ایجاد می کند، در حالی که خشک می شود و به یک پوشش خوب و انعطاف پذیر می رسد. ما همچنین کلاه پیچی این درزگیر را خیلی دوست داشتیم که به ماندگاری طولانی‌تر آن کمک کرد.

این ماده بوی قوی‌تری نسبت به سایر درزگیرهای سیلیکونی دارد، بنابراین اگر به بوهای شیمیایی حساس هستید، ممکن است بخواهید از ماسک کافی استفاده کنید.

همچنین سریعترین خشک شدن نیست و 24 ساعت کامل برای خشک شدن کامل نیاز دارد. با وجود این، هنوز هم یک درزگیر سیلیکونی خوب با قیمت بسیار مناسب است.

درزگیر Brewers بهترین انتخاب همه جانبه ما است زیرا هیچ سطحی وجود ندارد که نتوان با خیال راحت روی آن استفاده کرد. علاوه بر این، از آنجایی که یک درزگیر و چسب ترکیبی است، کاربردهای بیشتری نیز دارد و نیاز به محصولات متعدد را از بین می برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.