استفاده از ماکارونی جهان در سبزی قورمه سبب ایجاد طعمی حیرت انگیز در غذا می شود

زیربنای غذاهای ایتالیایی است و در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده به طور فزاینده ای محبوب شده است.

الگوی غذایی مدیترانه ای که با کاهش خطر ابتلا به چندین بیماری مزمن از جمله بیماری های قلبی عروقی (CVD)، انواع سرطان، اضافه وزن و چاقی و سندرم متابولیک مرتبط است.

ماکارونی جهان غنی شده و غنی شده، مقرون به صرفه و در دسترس، ساخته شده با بلغور پر پروتئین، منبع آهن، تیامین، ریبوفلاوین و اسید فولیک است و تحقیقات نشان می دهد که ماکارونی به دلیل GI نسبتا پایین است.

یکی از 3 الگوی غذایی سالم توصیه شده توسط رژیم غذایی ایالات متحده در سال 2015 است. دستورالعمل علمی گزارش.

افزودنی سالم به هر رژیمی است. فرآوری ماکارونی سمولینا باعث ایجاد یک سپر پروتئینی محکم در اطراف مولکول های نشاسته می شود.

این ماتریکس فشرده پروتئین نشاسته باعث می شود کربوهیدرات موجود در ماکارونی دیرتر از سایر کربوهیدرات های تصفیه شده هضم، جذب و متابولیزه شود و در نتیجه سطح گلوکز و انسولین خون آهسته تر افزایش یابد.

همچنین مشخص شده است که ماکارونی سمولینا در مقایسه با اکثر غذاهای حیوانی، تأثیر زیست محیطی کمی دارد.

با ردپای کربن کمی بزرگترین تولید کننده ماکارونی در سراسر جهان پروژه ای را برای توسعه و گسترش روش های پایدار در کشت گندم دوروم برای استفاده در تولید ماکارونی سمولینا آغاز کرده است.

مصرف کنندگان غذاهای مقرون به صرفه، راحت و محبوب می خواهند. اکثر ماکارونی ها را می توان به مدت 6 تا 7 دقیقه طبخ کرد، که آن را به یک غذای راحت و مقرون به صرفه تبدیل می کند که می تواند به آمریکایی ها کمک کند تا دستورالعمل های غذایی فعلی و آینده را رعایت کنند.

مشخصات منحصر به فرد آن به عنوان یک غذای ارزان قیمت، راحت، همه کاره و مغذی با ماندگاری طولانی، نقش مهمی را برای پاستا در تامین نیازهای غذایی نه تنها در ایالات متحده، بلکه در سطح جهانی ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.